شرایط و محل تشکیل سبد فراز
  • مرحل اول: آشنایی با شما و تنظیم جلسه

در گام نخست، کارشناسان خبره ما با ارائه جلسه مشاوره ای، شناخت کاملی از نیازها و اهداف شما بدست آورده و شرایط و قوانین مرتبط را با شما مرور می نمایند. در این جلسه مشاوره ای، توضیحات کاملی در خصوص نحوه فعالیت، تشریح قرارداد انعقادی، کارمزدها و سایر موارد با شما مطرح خواهد شد. برای شروع، هم‌اکنون اینجا کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

  • مرحله دوم: تکمیل فرم سنجش ریسک

در این مرحله شما پس از مشاوره توسط کارشناسان سبدگردان فراز، فرم‌های مرتبط نظیر فرم سنجش ریسک را تکمیل می‌نمایید. فرم سنجش ریسک برای این است که تصمیمات اتخاذی برای سبدگردانی اختصاصی شما، متناسب با نیازها و ریسک‌پذیری تان اتخاذ شود.

  • مرحله سوم: ارسال پیش نویس قرارداد

پس از توافق اولیه با شما، پیش‌نویس قرارداد سبدگردانی اختصاصی برایتان ارسال می‌شود. در صورتی که پیشتر سهام خریده‌اید و قصد دارید این سهام را به سرمایه‌تان اضافه کنید، آنها را به کد معاملاتی شخصی‌تان نزد سبدگردانی فراز انتقال می‌دهید و یا واریز وجه به حساب شرکت سبدگردان فراز توسط شما صورت می‌گیرد.

  • مرحله چهارم: شروع سبدگردانی و مدیریت دارایی شما

در این مرحله مدیریت دارایی شما در بازار سرمایه توسط تیم حرفه ای شرکت سبدگردان فراز آغاز می شود. شما در هر زمان امکان برداشت سود حاصل از سبدگردانی را دارید و می‌توانید سرمایه‌تان را افزایش یا کاهش دهید به شرط آنکه سرمایه شما کمتر از حداقل مبلغ سبدگردانی که در حال حاضر 100 میلیون تومان است، نشود.

همچنین با ورود به حساب کاربری خود در پورتال مشتریان وضعیت سبد خود را رصد و نظاره کنید.