پیام تبریک به مناسبت نوروز 1403

بگردان حال ما را به نیکوترین حال…

 

فرارسیدن عید نوروز باستانی و شکوه پیک بهاران و آغاز سال نو را به تمامی شما عزیزان تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه ایزد منان مسئلت داریم این تقارن مبارک با ماه ضیافت الهی، سالی سرشار از برکت و رحمت را برای همه ما رقم بزند.

سالی که گذشت ما در شرکت سبدگردان فراز توانستیم طبق قولی که داده بودیم به اهدافمان برسیم که این امر جز با تلاش‌ و کوشش‌ تمامی ارکان شرکت امکان پذیر نبود. ضمن عرض خداقوت و تبریک بابت این موفقیت، باید اذعان داشت که وارد مرحله جدیدی از کسب و کار خودمان شده‌ایم، انتظارات از ما بیشتر شده است و باید همت کنیم تا در سال‌های آینده اهداف والاتری را دنبال کنیم تا یاری‌رسان مردم عزیزمان در شرایط سخت باشیم.

همچون سالیان گذشته همکاران خستگی‌ناپذیر ما تا ساعات پایانی سال، مشغول سبدگردانی و خدمت‌رسانی به مردم عزیز میهن‌مان بودند که می‌طلبد از همه آنان که در جای‌جای سرزمین پهناورمان در حال تلاش بی وقفه هستند تشکر کنیم و برایشان آرزوی توفیقات روزافزون داشته باشیم.

شرکت سبدگردان فراز همواره در مسیر روشن و شفافی در حال حرکت است همه ما در راستای یک هدف مشترک در حال فعالیت هستیم که آن چیزی نیست جز ایجاد منفعت برای مردم عزیز. ماحصل تمامی تلاش‌های همکاران و کارشناسان این است که مجموعه ذینفعان شرکت از نتایج حاصله، بهره بیشتری ببرند. ما طی این سال‌ها در شرکت تلاش کردیم، در حوزه سبدگردانی، صندوق بازارگردانی حرکت رو به جلو داشته باشیم، دائماً خودمان را به‌روز کنیم و اقدامات نوآورانه داشته باشیم.

یکی از جذاب‌ترین اتفاقات سالیان گذشته در شرکت، ایجاد وفاق و همدلی در کلیه سطوح سازمانی بود که انتظار می‌رود با حفظ همین روحیه به استقبال سال جدید برویم و در کنار همدیگر با چالش‌ها مواجه شویم و مسائل را حل و اشکالات احتمالی را مرتفع کنیم و همچنین با یک برنامه‌ریزی منسجم در راستای اهداف متعالی حرکت کنیم.

بار دیگر فرا رسیدن نوروز باستانی 1403 را حضور یکایک خانواده محترم صنعت بورس و همچنین خانواده بزرگ سبدگردان فراز اعم از سهامداران ارجمند، سرمایه گذاران محترم و همکاران مسئولیت‎‌پذیر، صمیمانه تبریک و شادباش می‌گوییم.

شرکت سبدگردان فراز

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است